Innovatiivne lahendus, mis tagab elektri katkestuste ajal!

Apr 3, 2023
3
min lugemine

Tänasel keerulisel päeval, kus torm on möllanud üle riigi ning paljude inimeste kodud on pimedad ja külmad, on olemas lahendus, et elekter oleks igas Eestimaa kodus tagatud!

Ampere+ pakkub innovatiivset lahendust, mis tagab kodus elektri ka nii keerulisel ajal nagu täna. Tegu on energiasalvestiga, mis lubab hoida kodus või väiketööstuses püsiva elektri ka siis, kui tekkinud on elektrikatkestus või võrgust tulev elekter on liiga kallis. Energiasalvesti lahendus on mujal maailmas väga tuntud, Eestis on Ampere+ ainuesindaja Lenercom energiasalvestitil.

Revolutsioon peitub tehnoloogias, sest seadet saab kasutada energia varustamiseks ja hilisemaks kasutamiseks.

Arkadi Beinenson, Ampere Plus OÜ tegevjuht:

Täna on meie riigis reaalselt kümneid kui mitte sadu tuhandeid majapidamisi, kus peamiseks mõtteks on - kui kaua peab ilma elektrita elama? Meie inimesed ei peaks elama hirmus - "kas tuba on valge ja söök saab soojaks, veel vähem peaksid nad muretsema, kas toas on soe ja soojussõlm pumpab vett? Need on inimeste baasvajadused ja peaksid olema tagatud olenemata ilmast või Eesti riigi kallitest energialepingutest!

Meie pakutav lahendus sobib nii eramajale, väiksele ettevõttele kuid ka korteriühistule põhiliste tööfuktsioonide säilitamiseks. Meie seade on kohe valmis majapidamise energiasüsteemi ühendamiseks ega vaja lisa installeerimist, lisaks lülitab energiasalvesti automaatselt sisse ja on turvaline ekspluateerimisel.

Pakutav energiasalvesti suudab varustada eramaja elektriga kuni kolm päeva, ning sama palju aega suudab tagada kortermajas elamiseks vajalikud funktsioonid.

Ampere+ energiasalvesti on varustatud uusima LPF-tehnoloogia akudega, millel on kõrge ühilduvus ja mis võtab vastu mitmest allikast pärineva energiasisendi, nagu PV, tehnovõrk ja diiselgeneraatorid. Lisaks on kolmefaasiline lahendus üks ainulaadsemaid turul, ta on otseselt ühilduv tänase majapidamise kõikide seadmetega. Toote eluiga on üle 10 aasta.

Arkadi Beinenson, Ampere Plus OÜ tegevjuht:

Näeme ette, et energiasüsteem liigub suunas kus kodused “akupangad” ehk energiasalvestid muutuvad meie igapäevasteks seadmeteks. Kui varem olid energiasalvestid tööstuslikus mõõdus ja nende juhtimine oli keeruline, siis Ampere+ seade on mõeldud koduseks kasutamiseks ning seda saab juhtida mobiiliäpist.

Baasmudeli hind 14 940€ või 176€ / kuus
Telli
Teised artiklid
Saada päring
See on Teie esimene samm – investeering tulevikku, säästes samal ajal nii keskkonda kui ka muidugi Teie pere rahakotti.

Võtame Teile peagi ühendust, kuid mitte hiljem kui 24h.
Aitäh!
Sinu sõnum on edukalt saadetud.
Midagi läks valesti! Proovi palun veel kord.