KredExi päikesepargi projekt -50%
Et olla esimeste seas, saab juba täna koostada päikesepargile eelprojekti, et meetme avanedes ei peaks hakkama dokumente vormistama. See on ainukene tegevus, mida Kredex lubab ette teha.
Projekti tellima
Eesti Vabariigi valitsus koos Kredexi-ga teeb suure sammu rohelisema tuleviku suunas, avades koduomanikele 28 miljoni euro suuruse toetusprogrammi väikeelamute renoveerimiseks.
Meetme raames on võimalik saada toetust ka kuni 15kW päikeseparkidele ja energiasalvestus lahendustele.

See on ajalooline võimalus koduomanikele investeerida taastuvenergiasse, vähendada oma igakuiseid kulutusi elektrienergiale, olla kaitstud elektrikatkestuste eest ja stabiliseerida Eesti elektrivõrku. Huvi päikeseparkide vastu on juba praegu märkimisväärne ja see kindlasti kasvab, kui toetus ametlikult avaneb aprillis 2024.

Meetmes osalemiseks, tuleb kiirelt tegutseda. Raha kahjuks kõigile ei jätku. Projekteerimis järjekorrad täituvad ja pikenevad kiiresti. Meie ettevõte mõistab seda hästi ja seetõttu pakume teile erakordset võimalust.
Eripakkumise hind kokku vaid 610 EUR(tavahind 1220 EUR)
1
Samm
Ettemaks 210 EUR, mis sisaldab:
  • Päikesepargi eelprojekt*
  • Riigilõiv (Maksame teie eest)
  • Suhtlus omavalitsuse ja EHR-iga
2
Samm
400 EUR (makstakse alles, kui päikesepark on valmis)
  • Seadistus-mõõdistus akt
  • Deklaratsioon
  • Elektripaigaldise audit
  • Elektrilevile dokumentide esitamine
*Päikesepargi eelprojekt ei tähenda, et peate selle kindlasti kohe Kredexiga ellu viima. Kui tekivad ettenägematud muutused, saab seda soodsa võimalusega koostatud projekti ka hiljem ellu viia, nii Kredexiga kui ka ilma.
Projekti tellima

Miks valida Ampere+

Ekspertide meeskond
Ekspertide meeskond
Meie kogenud projekteerijad ja konsultandid loovad Sinu vajadustele ja hoone asukoha eripäradele vastava päikesejaama projekti.
Säästlik energia
Säästlik energia
Päikesejaamaga toodad ise oma elektri, seeläbi vähendad oma igakuiseid elektriarveid ja sõltuvust traditsioonilisest energiaallikast.
Keskkonnasõbralik lahendus
Keskkonnasõbralik lahendus
Investeerides päikeseenergiasse on Sinu süsiniku jalajälg väiksem ja aitad kaasa rohelise eluviisi edendamisele.
See pakkumine tagab, et teie päikesepargi eelprojekt on Kredexi toetusmeetme avanedes juba valmis ja saate taotluse esitada enne neid, kes alles siis hakkavad dokumente koostama.

Võta meiega ühendust, oleme telefonikõne või e-kirja kaugusel.
Aitäh!
Sinu sõnum on edukalt saadetud.
Midagi läks valesti! Proovi palun veel kord.